• Programma aankomende 2 weken (zie team-pagina voor complete programma)

    DatumCompetitiesoortKlasseWedstrijdStatusAccommodatiePlaatsDetails
    18 nov. 20:00regulier3e klasseVenlosche Boys JO19-3 - ST RKDSO/DEV-Arcen JO19-1Te spelenSportpark Alde WielerbaanVENLO
    20 nov. 18:30regulier3e klasseST RKDSO/DEV-Arcen JO11-1G - Koningslust JO11-1Te spelenSportpark 't WiltlandLOMM
    21 nov. 19:00regulier4e klasseSV Venray JO13-5 - ST DEV-Arcen/RKDSO JO13-1Te spelenSportpark De WieenVENRAY
    23 nov. 10:30regulier4e klasseST RKDSO/DEV-Arcen JO11-2G - Helden JO11-2GTe spelenSportpark 't WiltlandLOMM
    23 nov. 12:00regulier4e klasseST DEV-Arcen/RKDSO JO15-2 - Sportclub Irene JO15-3Te spelenSportpark De HondskampARCEN
    23 nov. 13:00regulier1e klasseST DEV-Arcen/RKDSO JO15-1 - Vitesse'08 JO15-1Te spelenSportpark De HondskampARCEN
    23 nov. 14:00regulier2e klasseST RESIA/IVO/RKDSO/DEV-Arcen/EWC'46 MO17-1 - FCV-Venlo MO17-1Te spelenSportpark Bos en HeideWELLERLOOI
    23 nov. 14:00regulier2e klasseST SVEB/Sporting S.T. JO17-1G - ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1Te spelenSportpark KerkebosSWOLGEN
    23 nov. 14:30regulier3e klasseST RKDSO/DEV-Arcen JO19-1 - ST Koningslust/Grashoek JO19-1Te spelenSportpark 't WiltlandLOMM
    23 nov. 15:00regulierHoofdklasseST IVO/RKDSO/DEV-Arcen/RESIA/EWC'46 MO19-1 - VDZ MO19-1Te spelenTheo Lommen Sportpark VELDEN
    24 nov. 10:30regulier6e klasseHegelsom 4 - DEV-Arcen 3Te spelenSportpark WienusHEGELSOM
    24 nov. 10:30regulier4e klasseHapse Boys 3 - DEV-Arcen 2Te spelenSportpark de BerkteHAPS
    24 nov. 14:30regulier4e klasseHeijen 1 - DEV-Arcen 1Te spelenSportpark De HeikampHEIJEN
    30 nov. 09:30regulier4e klasseKronenberg JO9-1 - ST DEV-Arcen/RKDSO JO9-1Te spelenSportpark De Heesbergen KRONENBERG
    30 nov. 09:30regulier3e klasseBEVO JO11-1G - ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-1GTe spelenSportpark HookervenneBERINGE
    30 nov. 10:30regulier4e klasseKronenberg JO11-1 - ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-2GTe spelenSportpark De Heesbergen KRONENBERG
    30 nov. 11:30regulier4e klasseST VIOS'38/Toxandria JO13-2 - ST DEV-Arcen/RKDSO JO13-1Te spelenSportpark De SlatertBEUGEN
    30 nov. 12:45regulier1e klasseST Sparta'18/Kronenberg JO15-2G - ST DEV-Arcen/RKDSO JO15-1Te spelenSportpark 't SpanselSEVENUM
    30 nov. 13:30regulier2e klasseRKSVN MO17-1 - ST RESIA/IVO/RKDSO/DEV-Arcen/EWC'46 MO17-1Te spelenSportpark Ligteveld NEER
    30 nov. 13:30regulier4e klasseST Sporting S.T./SVEB JO15-2 - ST DEV-Arcen/RKDSO JO15-2Te spelenSportpark KerkebosSWOLGEN
    30 nov. 14:45regulier3e klasseRKVB JO19-1 - ST RKDSO/DEV-Arcen JO19-1Te spelenSportpark het KerkveldBAEXEM
    30 nov. 15:00regulierHoofdklasseUnion MO19-1 - ST IVO/RKDSO/DEV-Arcen/RESIA/EWC'46 MO19-1Te spelenSportpark De Kluis MALDEN
    30 nov. 15:00regulier2e klasseSportclub Irene JO17-2 - ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1Te spelenSportpark De BakenbosTEGELEN
    1 dec. 10:30regulier6e klasseDEV-Arcen 3 - GFC'33 4Te spelenSportpark De HondskampARCEN
    1 dec. 11:30regulier4e klasseDEV-Arcen 2 - Vitesse'08 2Te spelenSportpark De HondskampARCEN
    1 dec. 14:30regulier4e klasseDEV-Arcen 1 - Hegelsom 1Te spelenSportpark De HondskampARCEN
  • Uitslagen afgelopen 2 weken (zie team-pagina voor alle uitslagen)

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 nov.Montagnards 2 - DEV-Arcen 21 - 1
    17 nov.America 3 - DEV-Arcen 31 - 5
    16 nov.VV GKC / RKHVC MO17-1 - ST RESIA/IVO/RKDSO/DEV-Arcen/EWC'46 MO17-11 - 1
    16 nov.ST RKDSO/DEV-Arcen JO19-1 - Kessel VV JO19-210 - 2
    16 nov.Tubantia MO19-1 - ST IVO/RKDSO/DEV-Arcen/RESIA/EWC'46 MO19-111 - 0
    16 nov.ST DEV-Arcen/RKDSO JO15-1 - ST Sporting S.T./SVEB JO15-1G2 - 1
    16 nov.ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-1 - Belfeldia JO17-10 - 6
    16 nov.ST DEV-Arcen/RKDSO JO15-2 - Blerick JO15-4G2 - 3
    16 nov.ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-2G - Sporting S.T. JO11-3M2 - 12
    16 nov.ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-1G - Grashoek JO11-12 - 5
    16 nov.ST DEV-Arcen/RKDSO JO13-1 - Olympia'18 JO13-4-G11 - 1
    10 nov.DEV-Arcen 1 - SVEB 11 - 0
    10 nov.DEV-Arcen 3 - S.V. Lottum 21 - 5
    9 nov.ST IVO/RKDSO/DEV-Arcen/RESIA/EWC'46 MO19-1 - SJO ZZC MO19-1
    9 nov.SVOC'01 JO17-1G - ST RKDSO/DEV-Arcen JO17-16 - 4
    9 nov.ST RESIA/IVO/RKDSO/DEV-Arcen/EWC'46 MO17-1 - Baarlo MO17-13 - 5
    9 nov.DES Swalmen JO15-1G - ST DEV-Arcen/RKDSO JO15-11 - 0
    9 nov.Belfeldia JO15-2G - ST DEV-Arcen/RKDSO JO15-23 - 1
    9 nov.ST Maasduinen JO11-1G - ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-2G1 - 2
    9 nov.Montagnards JO13-2 - ST DEV-Arcen/RKDSO JO13-15 - 1
    9 nov.Bieslo JO11-1 - ST RKDSO/DEV-Arcen JO11-1G5 - 1
  • Upload Wedstrijdverslagen

    Om wedstrijdverslagen te kunnen uploaden heb je een wachtwoord nodig en dien je een relatie te hebben met DEV-Arcen!
    Het wachtwoord is op te vragen via pr@dev-arcen.nl ovv naam & tel.nr., team waar je voor uit komt.

  • Verstuur wedstrijdverslag