• Programma aankomende 2 weken (zie team-pagina voor complete programma)

    DatumCompetitiesoortKlasseWedstrijdStatusAccommodatiePlaatsDetails
    19 jun. 09:00regulierRegio Cup Groep 4DEV-Arcen JO8-1G - SV United JO8-1Te spelenSportpark De HondskampARCEN
    19 jun. 09:00regulierRegio Cup Groep 5H.B.S.V. JO9-2 - ST DEV-Arcen/RKDSO JO9-1Te spelenSportpark Schansheide te VenloVENLO
    19 jun. 10:00regulierRegio Cup Groep 6Volharding JO10-2G - ST DEV-Arcen/RKDSO JO10-1Te spelenSportpark Soetendaal VIERLINGSBEEK
    19 jun. 10:00regulierRegio Cup Groep 3ST Sparta'18/Kronenberg JO13-2 - ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-1Te spelenSportpark 't SpanselSEVENUM
    19 jun. 11:00regulierRegio Cup Groep 4ST DEV-Arcen/RKDSO JO11-1 - SVOC'01 JO11-1Te spelenSportpark De HondskampARCEN
    19 jun. 13:30regulierRegio Cup Groep 2Venlosche Boys JO15-2 - ST RKDSO DEV-Arcen JO15-1Te spelenSportpark Alde WielerbaanVENLO
    19 jun. 14:30regulierRegio Cup Groep 3Blerick JO17-2 - ST DEV-Arcen/RKDSO JO17-1Te spelenSportpark 't SaorbrookVENLO
    22 jun. 19:00regulierRegio Cup Groep 1ST Sparta'18/Wittenhorst MO17-1 - ST MDOC MO17-1Te spelenSportpark 't SpanselSEVENUM
    26 jun. 09:00regulierRegio Cup Groep 5ST DEV-Arcen/RKDSO JO9-1 - FCV-Venlo JO9-4Te spelenSportpark De HondskampARCEN
    26 jun. 09:00regulierRegio Cup Groep 4Leunen JO11-2G - ST DEV-Arcen/RKDSO JO11-1Te spelenSportpark 't KlaverbladLEUNEN
    26 jun. 09:00regulierRegio Cup Groep 4S.V. Oostrum JO8-2G - DEV-Arcen JO8-1GTe spelenSportpark De SparOOSTRUM LB
    26 jun. 10:00regulierRegio Cup Groep 6ST DEV-Arcen/RKDSO JO10-1 - ST Sporting S.T./SVEB JO10-1GTe spelenSportpark De HondskampARCEN
    26 jun. 12:00regulierRegio Cup Groep 3IVO JO13-1G - ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-1Te spelenTheo Lommen Sportpark VELDEN
    26 jun. 13:00regulierRegio Cup Groep 3ST DEV-Arcen/RKDSO JO17-1 - FCV-Venlo JO17-3Te spelenSportpark De HondskampARCEN
    26 jun. 13:00regulierRegio Cup Groep 2ST RKDSO DEV-Arcen JO15-1 - ST SV Lottum/GFC'33 JO15-1Te spelenSportpark 't WiltlandLOMM
    26 jun. 14:00regulierRegio Cup Groep 1ST MDOC MO17-1 - VV Baarlo MO17-1Te spelenSportpark Oude Linde WELL LB
  • Uitslagen afgelopen 2 weken (zie team-pagina voor alle uitslagen)

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 jun.ST MDOC MO17-1 - SV Venray MO17-1
    17 jun.MDOC MO17-1 - Venray MO17-1
    12 jun.IVO JO15-1 - ST RKDSO DEV-Arcen JO15-14 - 2
    12 jun.ST DEV-Arcen/RKDSO JO17-1 - Sportclub Irene JO17-412 - 1
    12 jun.IVO JO12-1 - DEV-Arcen JO12-1G12 - 1
    12 jun.ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-1 - MVC'19 JO13-2G0 - 4
    5 jun.Venlosche Boys JO17-3 - ST DEV-Arcen/RKDSO JO17-12 - 3
    5 jun.ST RKDSO DEV-Arcen JO15-1 - VVV'03 JO15-1
    5 jun.Sportclub Irene MO17-1 - ST MDOC MO17-1
    5 jun.Venlosche Boys JO13-2 - ST RKDSO/DEV-Arcen JO13-15 - 0
    5 jun.DEV-Arcen JO12-1G - Venlosche Boys JO12-3
  • Upload Wedstrijdverslagen

    Om wedstrijdverslagen te kunnen uploaden heb je een wachtwoord nodig en dien je een relatie te hebben met DEV-Arcen!
    Het wachtwoord is op te vragen via pr@dev-arcen.nl ovv naam & tel.nr., team waar je voor uit komt.

  • De bestandsgrootte mag maximaal 3MB zijn.

    Verstuur wedstrijdverslag