• DEV-Arcen 3

  • Staf

    NaamFunctieFoto
    Brands, GeertTeammanager
    Kusters, PeterTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden DEV-Arcen 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hegelsom 54301151149
    2Sporting S.T. 24301121029
    3S.V. Lottum 3421117897
    4Meterik 3421112487
    5SV Venray 84211131127
    6Wittenhorst 1022009276
    7Sparta'18 64121131215
    8America 33111131304
    9DEV-Arcen 321012203
    10Sportclub Irene 114103915-63
    11Kronenberg 33003517-120
    12Melderslo 44004621-150
  • Teamstatistieken

    DEV-Arcen 3

    0519 Mannen Zondag reserve

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn geen wedstrijdverslagen.
  • Team indeling

    NaamFunctieFoto
    Besic, Ramiz
    Brands, Geert
    Geurts, Dirk
    Gooren, Rene
    Houben, Maurice
    Labrijn, Bas
    Le, Son
    Rayer, Jules
    Renkens, Mats
    Reutelingsperger, Ralf
    Rheiter, Joep
    Schell, Jeroen
    Valckx, Bart
    Valckx, Herman
    Vousten, Ron
    Welles, Ruud
    Woodford, Rob

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.