Volharding C2 - DSO C1
Zaterdag morgen op 7 november om 20 voor 12 vertrokken we op het kerkplein in Lomm. We gingen de rest op halen in Arcen en vervolgde onze reis naar Vierlingsbeek, Waar we moesten spelen tegen Volharding. Nadat we ons omgetrokken hadden begonnen we met de warming up. Nadat we dat gedaan hadden gingen we terug naar het kleedlokaal waar we de opstelling te horen kregen. Toen gingen we naar het veld. Omdat Tim geblesseerd was moest Bart keepen. De scheidsrechter floot en de wedstrijd begon.
De eerste minuten was het aftasten van elkaar. Daarna waren we duidelijk de betere ploeg. Er volgde een paar goede acties van beide ploegen maar geen doelpunten, totdat een speler van Volharding hands maakte in het strafschopgebied, we kregen daarom een indirecte vrijentrap. Daan legde de bal breed en Jeroen knalde hem recht in de kruising! De stand was 1-0. Het andere team was flink aan het schelden op elkaar. Even later maakte Danny een goede actie en scoorde de 2-0. Toen floot de scheids af voor rust. We liepen terug na het lokaal waar we nog hebben gepraat over de eerste helft en de wissels enz.
We liepen weer terug naar het veld en begonnen met de tweede helft. Volharding kreeg nog een paar kansen maar Bart was heel goed bezig en hield een paar moeilijke ballen er uit. Tot dat iemand onderkant lat schoot die Bart niet kon hebben. Het stond nu 2-1. Toen kregen we een corner Daan nam hem en vraag me niet hoe maar hij ging er in. Het stond nu 3-1! De scheids floot af en onze eerste 3 punten waren binnen. Dat smaakt naar meer!







