28.11.2010

DEV‘utDerd’–Wittenhorst

Zondag 28 November 2010, 09.30uur, -5graden celcius.
De spelers van DEV ut Derd kwamen in wintervacht aan op Sportpark de Hondskamp, nadat de wedstrijd vervroegd was van 12.30 naar 10.30 uur, na het nieuws dat de wedstrijd van het 4e werd afgelast wegens slecht bespeelbaar veld  was de gehele selectie in afwachting van het oordeel van de scheidsrechter,  echter daar kon lang op gewacht worden, de  club had niet aan de desbetreffende scheidsrechter laten weten dat de wedstrijd vervroegd was.
Dus werd de scheids maar uit bed gebeld, hij liet ons weten zo spoedig mogelijk te komen. Uiteindelijk was daar de entree van de scheids op het sportpark,  na een korte veldinspectie bleek dat de grasmat beter was dan diverse profclubs en kon zodoende gewoon gevoetbald worden.

DEV begon gretig met 16 fitte spelers aan de warming-up, deze zondag hadden we weer de beschikking over Pim de Tank die speciaal overvloog vanuit het oorlogsgebied in Bangladesh,
* Kanttekening; Pim de Tank maakte afgelopen wedstrijd tegen Venray een wereldgoal, nadat de aanval werd opgezet door zijn broer Thei, maakte Pim de Tank een rush van de rechtsbackpositie naar de linksbuitenpositie en vlamde hij de bal met zijn witte chocoladebeen langs de keeper.
Ook had DEV de beschikking over Jelle Nelissen die van een blessure hersteld was, en door het 2e elftal verhuurd was aan DEV ut Derd om wedstrijdritme op te doen.

Het zou deze wedstrijd een moeilijke opgave worden voor trainer Leon Mans om het team goed gemotiveerd te krijgen ondanks  de kou in de vroegte, ook omdat zijn compagnon Rob Imming niet onder ons was,  hij moest namelijk wat buffetjes van A t/m Z rond brengen aan de verkeerde kant van de maas. Ondanks dit alles stond hij er niet allen voor, Teammanager Loek v Ijzendoorn had ook zijn winterklompen aangetrokken om zijn team te steunen.

Nadat de scheidsrechter om 11.00 uur klaar was met zijn warming-up kon er 5 min later begonnen worden aan deze kraker in de 6e klasse, bij winst voor DEV zou het op basis van de minste verliespunten de tegenstander voorbij gaan op de lijst.

Leon stuurde de volgende spelers het veld in:

                         Dave

Beckers      Bram     Wesley     Jelle

Kees                  Rene              Paul
     
Otjens               Schell             Frank

Wisselspelers: Michel, Thei, Pascal Engelen, Lars, Pim

Na het eerste fluitsignaal was duidelijk te zien dat Wittenhorst voor de punten kwam, elk duel was voor de tegenstander, alle 2e ballen waren voor de tegenstander ga zo maar door, er zou en moest iets veranderen bij de vechtlust van DEV, Dit gebeurde na 30minuten voetballen was daar het eerste wapenfeit, Jeroen werd door de goedspelende Frank weggestuurd richting de keeper, waar Jeroen vol met links uithaalde, de bal spatte helaas uiteen op de paal, binnen in de kantine dachten ze dat er een glas kapot viel, zo hard klonk het schot. Na dit wapenfeit kreeg DEV de wedstrijd onder controle maar mocht het keeper Dave bedanken dat hij zijn doel schoonhield, Wittenhorst mocht tot 2 keer toe aanleggen op 1meter afstand van de goal, Dave keerde het eerste schot, en ving de volgende kopbal. Helaas was het daarna al einde wedstrijd voor Tom Beckers, die greep naar zijn bovenbeen en zei dat zijn hammstrings pijn deden, Pim de Tank werd ingewisseld voor Tom.

Kort na deze onderbreking kwam Jeroen na de kant, zijn schoen was kapot, het was namelijk zo dat de complete zool eraf was gebroken, gelukkig had Tom de juiste maat schoenen en kon er snel omgewisseld worden. De laatste 10minuten kwam DEV steeds beter in de wedstrijd, de tegenpartij werd niet meer gevaarlijk en begon een beetje te praten, DEV had de tegenstander precies waar ze het hebben wilde, dit resulteerde nog in een klein opstootje wat professioneel gesust werd door de goed fluitende scheidsrechter Dhr. Reutelingsperger.

44e minuut, dé kans om met een voorsprong de kamillethee op te zoeken, Wederom was het frank die met een steekpass Jeroen één op één zette met de keeper, heel beheerst  omzeilde Jeroen de keeper, maar nu waren het toch de voetbalschoenen van Tom Beckers die hun eigen leven gingen leiden en op z’n El Hamdoui’s met buitenkantvoet wilde scoren, tot overmaat van ramp ging de bal ruim een meter langs.

Rust, onder begeleiding van Trainer Leon en directeur Loek werd de kleedkamer opgezocht,  een heus theekransje werd belegd, Leon verzorgde ieder individu met een verfijnde tactische aanpassing, zodat we fris, fruitig zodra de peuk op was gerookt, konden starten aan de 2e helft. Wissel tijdens de rust, Kees eruit, Lars erin.

Helaas was het frambozenthee van Wittenhorst dat ervoor zorgde dat zij net een tikkeltje fruitiger startten aan de 2e helft, binnen 5 minuten kwam DEV op achterstand, een uitbraak van de spits werd goed gekeerd door Dave, maar in de rebound kwam de spits tot een schot op goal, deze werd van de lijn gegleden door Paul Munsters, helaas door onze slapende verdediging was het wederom dezelfde spits in een volgende rebound die de bal in de touwen joeg.

We moesten onze kopjes niet laten hangen werd van de zijlijn geschreeuwd, zo gezegd zo gedaan, door een klein misverstand tussen grens en scheidrechter kwam er tot 2 maal toe een opstuiterbal waar DEV veel feller was, via flitsend combinatiespel kwam de bal wederom terecht bij Frank ‘Assist’ v/d Staij, die de bal op zijn beurt dwars door de verdediging stak in de loop van niemand minder dan Lars Hellemons, die beheerst binnenschoot in de lange hoek en de keeper kansloos liet. 1-1

Vanaf dat moment was DEV de bovenliggende partij, Vele kansen werden gecreëerd maar geen enkele werd benut. In de 60e minuut was het weer de beurt aan Jeroen, maar wederom dankzij de schoenen van Tom schoot hij van dichtbij recht op de keeper, waar Jeroen zelf normaal een hoekje zou hebben gekozen. Ging DEV dan maar voor de 1-1 of wilde we echt doodrukken voor die 2-1, dit laatste was toch echt de gedachte van trainer Leon, met een aanvallende wissel wilde hij meer dreigend voetbal spelen, Frank eruit,Thei erin. Thei was meteen dreigend met zijn taalgebruik, verdomme wat is ut kald hoorde je over de velden.

75e minuut, vrije trap voor Wittenhorst, de muur stond goed, en de bal ging vol in de muur, maar weer was het de verdediging die niet goed oplette en afvallende bal kwam voor de voeten van de spits van Wittenhorst die voor de 1-2 aantekende, je zag de kopjes hangen. DEV had het betere van het spel, maar dit kwam niet in de tussenstand tot zijn recht. Tot overmaat van ramp werd een goed uitgespeelde kans van Wittenhorst nog geen minuut later ook verzilverd. 1-3.

DEV kwam deze dit niet meer te boven, strijd zat er nog voldoende in het spel, maar bij vele miste de overtuiging. Misschien door Pascal Engelen in de brengen zou dit veranderen, maar nee helaas, dit mocht ook niks baaten.

Na 90 minuten floot de scheids voor het einde, en verloor DEV weer eens na een winstreeks van 3 wedstrijden, dit waren de spelers niet meer gewend, dat was aan de kopjes af te zien..
Wel nog werd de man van de wedstrijd gefeliciteerd, keeper Dave die magnifieke reddingen op de mat lag.

DEV speelde een goede wedstrijd en mag ondanks het resultaat tevreden zijn, na de wedstrijd was er nog de persconferentie met Directeur Loek en scheidsrechter Hans, de trainer van de tegenpartij was niet voor een reactie in.

Voor het de complete persconferentie klik hier

Tot de volgende wedstrijd waar DEV tegen Sporting wederom voor de winst gaat


Met sportieve groet,
D’n verslaaggever

 

http://devarcen.nl/fileadmin/media/vleugelsponsors/Banner_BB_website-profiel_219x54px_animated.gif